Może go wystawić każdy, wystarczy nadesłać swoją opinię na adres podany w kontakcie.

Herb LKS Zryw - Wójcin

13.07.2014
Zryw Wójcin ma III miejsce na turnieju w Mokrsku
Autor: Jacek K.

13.07 drużyna Zrywu Wójcin wywalczyła III miejsce w Pierwszym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Mokrsko.
W Turnieju tym uczestniczyło 7 drużyn podzielonych na dwie grupy - Zryw, 2 drużyny z Krzyworzeki, Sparta Mokrsko, Hetman Żdżary, oraz drużyny z Pątnowa i Kurowa.
Wyniki Zrywu w grupie:
Zryw - Hetman Żdżary 7:1,
Zryw - Kurów 2:2,
Zryw - Krzyworzeka 1:1.
Półfinał Zryw - Krzyworzeka 0:4
Mecz o 3 miejsce Zryw - Sparta Mokrsko 5:3.
W drużynie z Wójcina wystąpili:
Jakub Faryś, Jakub Łuczak, Daniel Strzelczyk, Jakub Sikora, Daniel Węglewski, Jacek K., Wojtek Mamczak, Rafał Kałmuk oraz gościnnie dwóch zawodników z Bolesławca, jeden z nich - Łukasz Jama został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

27.04.2014
Zryw Wójcin : KS Osiek 6:0 (2:0)
Autor: Tomasz Tomaszewski (Ice)

W niedzielę 27 kwietnia na boisku sportowym w Wójcinie Zryw podejmował gości z Osieka. Po serii trzech przegranych nasi zawodnicy chcieli za wszelką cenę wygrać swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej i pokazać wszystkim kibicom którzy mogli zwątpić w nasz zespół że dalej potrafi on grać w piłkę. Od początku spotkania Zryw zaczął atakować i już w 13 minucie spotkania wyszedł na prowadzenie bramkę na 1-0 strzelił Daniel Węglewski a asystował mu Jakub Sikora. W 44 minucie po dośrodkowaniu Jacka K. znowu w polu karnym dobrze ustawiony Daniel Węglewski  pięknym strzałem głową pokonał bramkarza gości i na przerwę nasi piłkarze schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza już w 55 minucie po pięknej akcji sam na sam z bramkarzem znalazł się Tomek Kuna który ze stoickim spokojem strzelił bramkę na 3-0.W 60 minucie po faulu w polu karnym sędzia ukarał zawodnika z Osieka czerwoną kartką i podyktował rzut karny dla naszej drużyny którego na bramkę zamienił Jakub Sikora.W 75 minucie mogło już być 5-0 ale przepiękny strzał Michała Piasty z rzutu wolnego obronił bramkarz gości. Pod koniec spotkania Zryw zdołał jednak jeszcze wyprowadzić dwa ciosy po koronkowych akcjach z najbliższej odległości swoje bramki strzelili Bartosz Świerczyński i Paweł Zuzek a całe spotkanie zakończyło się fantastycznym wynikiem 6-0.

(1-0) 13 min - gol Daniel Węglewski asysta Jakub Sikora
(2-0) 44 min - gol Daniel Węglewski asysta Jacek K.
(3-0)55 min - gol Tomasz Kuna asysta Jacek K.
56 min - zmiana Michał Piasta za Jacek K.
(4-0) 60 min - gol Jakub Sikora (rzut karny)
61 min - zmiana Łuczak Jakub za Szymon Czyż
62 min - zmiana Zuzek Paweł za Kuna Tomasz
72 min - zmiana Zuzek Bartłomiej za Piasta Bartosz
(5-0) 84 min - gol Bartosz Świerczyński
(6-0) 87 min - gol Zuzek Paweł asysta Michał Piasta

19.04.2014
LZS Ruda : Zryw Wójcin 3:0

19 kwietnia w Wielką Sobotę nasi piłkarze rozgrywali kolejne spotkanie tym razem wyjazdowe z zespołem Piast Ruda. Po dwóch przegranych meczach na własnym boisku Zryw koniecznie chciał przerwać złą passę i zdobyć pierwsze punkty w rundzie wiosennej. Niestety i tym razem się nie udało zdobyć nawet punktu. Po słabym meczu całej drużyny ostatecznie przegraliśmy z zespołem z Rudy 0-3.

(2-0) 18 min - gol dla Rudy
46 min - zmiana Strzelczyk Daniel za Łuczak Jakub
65 min - zmiana Zuzek Paweł za Faryś Jakub
(3-0) 82 min - gol dla Rudy

13.04.2014
Zryw Wójcin : LKS Świątkowice - 1:6 (1:3)

W drugim spotkaniu rundy wiosennej Zryw podejmował na własnym boisku zespół ze Świątkowic. Drużyna Startu Światkowice która była wiceliderem tabeli przyjechała do Wójcina po kolejne zwycięstwo. Mimo iż pierwszą bramkę po golu samobójczym zdobyli nasi zawodnicy to po wyrównaniu i czerwonej kartce dla jednego z zawodników Wójcina to goście niestety rządzili na boisku i zdobywali kolejne bramki. Ostatecznie Zryw przegrał to spotkanie 1 - 6 .

K. Jacek

(1-0) 9 min - gol dla Wójcina (samobójczy)

30.03.2014
Zryw Wójcin : LZS Krzyworzeka - 0:1 (0:0)

Start rundy wiosennej rozpoczął się dla naszych piłkarzy w niedzielę 30 marca wtedy to na boisku sportowym w Wójcinie Zryw podejmował gości z Krzyworzeki. Spotkanie napawało entuzjazmem bowiem w rundzie jesiennej pokonaliśmy drużynę z Krzyworzeki 2-0. Od początku spotkania oglądaliśmy bardzo ciekawe zawody dużo podań kilka szarży i dogodnych sytuacji podbramkowych po jednej i drugiej stronie. Niestety w pierwszej połowie nie oglądaliśmy żadnej bramki. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie do pierwszej ,po kilku dogodnych sytuacjach które nie zostały wykorzystane wszyscy myśleli że spotkanie zakończy się remisem. Jednak pod koniec meczu goście przeprowadzili zabójczą kontrę strzelili bramkę i ustalili wynik spotkania na 0-1. Niestety pierwsze spotkanie nie przyniosło zdobyczy punktowej jednak liczymy że kolejne przyniosą zawsze 3 oczka.

Kuna Tomasz
Czyż Szymon

Rezerwowi:
Zuzek Paweł
K. Jacek
Faryś Jakub

46 min - zmiana K. Jacek za Bartosz Świerczyński
(0-1)82 min - gol dla Krzyworzeki