Może go wystawić każdy, wystarczy nadesłać swoją opinię na adres podany w kontakcie.

Herb LKS Zryw - Wójcin

26.05.2013
LZS Kadłub : Zryw Wójcin 0:2 (0:1)
Autor: Tomasz Tomaszewski (Ice)

W niedzielę 26 maja o godzinie 16.00 piłkarze z Wójcina zagrali kolejny swój mecz, tym razem było to spotkanie wyjazdowe w Pątnowie z drużyną LZS Kadłub. Po wysokiej wygranej z Komornikami i przełamaniu złej passy zawodnicy Zrywu zamierzali zdobyć i dopisać do tabeli kolejne 3 punkty. Mecz jednak nie był łatwy do wygrania gospodarze dobrze się bronili i pomimo widocznej przewagi zawodników z Wójcina pierwsza połowa zakończyła się tylko jednobramkową przewagą. Gola dla Wójcina zdobył w 42min Tomasz Kuna.  Druga połowa była bardzo podobna do pierwszej, piłkarze Zrywu atakowali, a gracze z Kadłuba starali się zaskoczyć przeciwnika szybką kontrą. W 81min po bardzo dobrym zagraniu Jakuba Sikory wynik spotkania ustalił Kamil Ciężki strzelając drugą bramkę dla Wójcina. Nie było to może wspaniałe spotkanie, ale widać było, że obie drużyny włożyły w nie sporo zdrowia i wysiłku. My się cieszymy, że to druga wygrana z rzędu i mamy nadzieję, że kolejne mecze będą kończyć się satysfakcjonującym nas i kibiców rezultatem.

(0-1) 42 min.- gol Tomasz Kuna
55 min. - zmiana Dębski Tobiasz za K. Jacek
64 min. - zmiana Ciężki Kamil za Kmiecik Grzegorz
(0-2) 81 min. – gol Ciężki Kamil asysta Sikora Jakub
82 min. - zmiana Zuzek Paweł za Łuczak Piotr
89 min. - zmiana Świerczyński Bartosz za Kuna Tomasz

Sędzia główny
Dankowski

19.05.2013
Zryw Wójcin : LZS Komorniki 10:0 (8:0)

W niedzielę 19 maja o godzinie 17.00 na boisku w Wójcinie miejscowy "Zryw" podejmował ostatnią drużynę w tabeli, LZS Komorniki. Po trzech przegranych meczach z rzędu gospodarze chcieli podreperować zdobycz punktową i bilans bramek, ułatwili im to znacznie goście przyjeżdżając do Wójcina zaledwie w 9. Mecz zaczął się od natychmiastowych ataków gospodarzy którzy bardzo szybko wyszli na prowadzenie i z biegiem czasu podwyższali wynik spotkania. Do przerwy piłkarze z Wójcina prowadzili 8-0. Po zmianie stron mecz trwał zaledwie 15 minut ponieważ kontuzje których doznali goście doprowadziły do tego iż gra w 6 nie mogła być dalej prowadzona. Sędzia główny zakończył mecz w 60 minucie spotkania przy wyniku 10-0 dla Wójcina. Duże brawa dla gości za postawę i walkę pomimo tak dużego osłabienia i wysokiej przegranej.

(8-0) 39 min. - Strzelczyk Daniel asysta Kuna Tomasz
46 min. - zmiana Zuzek Paweł za Łuczak Piotr
46 min. - zmiana Dębski Tobiasz za Strzelczyk Daniel
46 min. - zmiana Świerczyński Bartosz za Sikora Jakub
(9-0) 53 min. - Węglewski Daniel asysta Kmiecik Grzegorz
(10-0) 54 min. - Zuzek Paweł asysta Kuna Tomasz
60 min. - sędzia główny kończy mecz z powodu kontuzji 3 graczy drużyny przeciwnej (zdekompletowaniu drużyny) i braku możliwości dalszej gry sześcioma zawodnikami.

Sędzia główny:
Romek
sędziowie liniowi:
Chomiszczak, Barczyński

12.05.2013
LKS Galewice : Zryw Wójcin 4:0 (1:0)

Początek pierwszej połowy przebiegał pod dyktando Galewiczan, którzy osiągnęli przewagę spychając graczy Zrywu na własną połowę. Jednak pomimo kilku dobrych sytuacji nie zdołali oddać strzału, który zagroziłby bramce drużyny z Wójcina. Po około 20 minutach gra się wyrównała i swoje 100% sytuacje mieli napastnicy z obu drużyn, jednak bardzo dobra dyspozycja obu bramkarzy sprawiała, że na pierwszego gola musieliśmy czekać aż do końca pierwszej połowy. Dokładnie w ostatnich sekundach 45 minuty po dobrej akcji i dośrodkowaniu ze skrzydła swojego pierwszego gola w tym meczu zdobyli piłkarze Orła Galewice. Po zmianie stron obraz gry się nie zmieniał aż do 69 min wtedy to sędzia główny ukarał czerwoną kartką stopera z Wójcina (według mnie i wielu innych kibiców z Galewic niesłusznie) osłabiając drużynę Zrywu, co w zasadzie ustawiło dalszy przebieg spotkania. Chłopcy z Wójcina dzielnie się bronili grając jednak w osłabieniu stracili jeszcze 3 bramki i przegrali ostatecznie 4-0. Tym samym graczom Orła udał się rewanż za porażkę którą ponieśli w rundzie jesiennej, gdzie przegrali na boisku w Wójcinie 6-2.

Bartosz Piasta - bramkarz
Czyż Szymon
Faryś Jakub

Rezerwowi:
Mączka Łukasz

(1-0) 45 min - gol dla Galewic
54 min. - zmiana Dębski Tobiasz za Piotr Łuczak
54 min. - zmiana Mączka Łukasz za Węglewski Daniel
(2-0) 70 min - po szybkiej kontrze 2 gol dla Galewic
(3-0) 75 min - gol dla Galewic
76 min. - zmiana Sikora Mateusz za kontuzjowanego Jakuba Łuczaka
(4-0) 80 min. - po rzucie karnym i dobitce, gol dla Galewic

Ubycha

5.05.2013
Zryw Wójcin : LZS Łyskornia 1:2 (1:2)

W niedzielę 5 maja o godz. 15:05 rozpoczęło się spotkanie pomiędzy LKS-em "Zryw" Wójcin a LZS-em Łyskornia. Pogoda super i na tym koniec dobrych informacji i plusów. Jeśli poprzednio chwaliłem bramkarza to tym razem było zupełnie odwrotnie. Dobry mecz zawodników Zrywu, choć żal tylu niewykorzystanych 100% sytuacji. Cały mecz rozegrał się w pierwszych minutach, po dwóch koszmarnych pomyłkach bramkarza było już 0:2. Reszta to już tylko gonitwa z czasem i wynikiem.

Przebieg meczu
(0:1) 10 min. po niezrozumieniu się z bramkarzem i samobójczym trafieniu obrońcy Zrywu goście wyszli na prowadzenie.
(0:2) 15 min. po błędzie bramkarza piłka kozłuje nad nim a do pustej bramki dobija ją napastnik gości dając Łyskorni dwubramkowe prowadzenie.
(1-2) 30 min. po bardzo dobrym dośrodkowaniu Adama Mączki gola kontaktowego strzałem nogą zdobywa Ciężki Kamil.
62 min. zmiana, Piotr Łuczak za Tobiasza Dębskiego.
68 min. zmiana, Grzegorz Kmiecik za kontuzjowanego Adama Mączkę.
Mimo dobrej gry i wielu dogodnych sytuacji zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie zawodnicy Zrywu zdołali strzelić tylko jednego gola, niestety to okazało się za mało by zdobyć choćby jeden punkt.

Ślęzak A.
Antończyk, Grzelak Dariusz

1.05.2013
LZS Młynisko : Zryw Wójcin 3:2 (1:0)

W środę 1 maja o godz. 15:20 na boisku w Białej rozpoczęło się spotkanie pomiędzy drużynami LZS-u Młynisko a LKS-em "Zryw" Wójcin.
Niestety słaba gra naszych piłkarzy, wiele niecelnych podań oraz szkolne błędy doprowadziły do przegranej 3:2. Na pochwałę jednak zasługuje dobra gra i wysoka skuteczność bramkarza, który wybronił wiele 100% sytuacji stworzonych przez przeciwników. Reszta drużyny zagrała niestety poniżej oczekiwań i nie można mieć tu pretensji do sędziego który, jak wszyscy, także ma prawo do błędu.

(0:1) 26 min. gol po rzucie karnym dla Młyniska
(1:1) 60 min. po fantastycznej akcji "Zrywu" swojego debiutanckiego gola strzela Jakub Faryś doprowadzając do wyrównania spotkania.
63 min. zmiana, Piotr Łuczak za Jakuba Farysia.
63 min. znów po pięknej akcji "Zrywu" sędzia nie uznaje prawidłowo zdobytej bramki, dopatrując się pozycji spalonej, której nie było.
Po nieuznanym golu gospodarze wyprowadzili szybkie dwie kontry strzelając dwie kolejne bramki.
(2:1) 65 min. gol dla Młyniska
(3:1) 67 min. gol dla Młyniska
(3:2) 70 min. gol Piotr Łuczak
80 min. zmiana, Mateusz Sikora za Bartłomieja Zuzka
Do końca spotkania Wójcinianie nie odpuszczali, jednak mimo kilku dobrych sytuacji nie zdołali strzelić bramki a wynik nie uległ zmianie.

Romek

28.04.2013
Zryw Wójcin : Hetman Żdżary 3:2 (0:2)

W niedzielę 28 kwietnia o godz. 14:10 rozpoczęło się spotkanie pomiędzy LKS-em "Zryw" Wójcin a Hetmanem Żdżary.
Pogoda nie rozpieszczała zawodników, ale głównie kibiców, temperatura ok. 11 stopni i silny zimny wiatr.
Pierwsza połowa spotkania po nieskutecznych próbach Zrywu wygrana przez Hetmana (2:0). Za to druga, zdecydowanie dla Zrywu (3:0)
Podkreślić należy dobrą i sportową atmosferę obu rywalizujących drużyn.

(1:2) 50 min. 1 gol "z główki" Kamila Ciężkiego, asysta - Jakub Sikora
60 min. zmiana, Jakub Faryś za Jakuba Łuczaka
(2:2) 63 min. 2 gol także Kamil Ciężki, asysta Adam Mączka
(3:2) 70 min. 3 gol "z przewrotki" Adam Mączka, asysta Daniel Strzelczyk
73 min. czerwona kartka - Szymon Czyż
73 min. żółta kartka - Adam Mączka
75 min. zmiana, Łukasz Mączka za kontuzjowanego Tomasza Kunę