Może go wystawić każdy, wystarczy nadesłać swoją opinię na adres podany w kontakcie.

Herb LKS Zryw - Wójcin

19.08.2012
LZS Krzyworzeka : Zryw Wójcin 2:0 (1:0)

W niedzielę 19 września o godz. 17 odbyło się spotkanie pomiędzy LZS Krzyworzeka a Zrywem Wójcin.
Niestety po kilku błędach wynik spotkania przechylił sie na stronę gospodarzy. W końcówce meczu gospodarze zdobyli jeszcze jeden gol i było po meczu.
Wzorem roku ubiegłego (13.05.2011) mecz zakończył się takim samym wynikiem, wygraną Krzyworzeki 2:0

11.09.2011
LZS Staw : Zryw Wójcin 2:2 (0:0)

W niedzielę 11 września odbyło się spotkanie pomiędzy LZS Staw a Zrywem Wójcin.
W pierwszej jedenastce naszego zespołu pojawili się:
na bramce - Gryga, w obronie - Kożeniewski, Czyż, J. Sikora, Pawlik; w pomocy - Marek i Mateusz Sikora, A. Jabłoński, Ciężki, w ataku Łuczak i Kik.

Gra w pierwszej połowie po obu stronach toczyła się dosyć chaotycznie, oba zespoły nie wykorzystały swoich sytuacji.
Wójciński zespół kilkakrotnie przed utartą bramki ratował Marcin Gryga popisując się skutecznymi interwencjami na przedpolu. Dobrą sytuację do zdobycia bramki w pierwszej części miał Jacek K., jednak strzał z okolic narożnika pola karnego odbił się od słupka a dobitka Piotra Łuczaka okazała się nieskuteczna.
Początek drugiej połowy to typowe "trzęsienie ziemii", Zryw stracił 2 bramki w przeciągu zaledwie minuty, piwerwszą po rzucie karnym podyktowanym za faul Szymona Czyża w polu karnym, drugą po niezrozumieniu naszego stopera z bramkarzem.
Straty dwóch bramek w 46 minucie nie podłamały naszych zawodników, gra Zrywu wyglądała coraz lepiej, nasz zespół zaczął kontrolować spotkanie.

Pierwszą bramkę dla zespołu z Wójcina zdobył strzałem głową Jacek K., asystą w tej sytuacji popisał się Jakub Sikora, który wykazał się typowym dla siebie, bardzo dalekim wyrzutem z autu.
Do stanu 2:2 doprowadził najmłodszy w drużynie Kamil Ciężki, który wykorzystał wrzutkę z rożnego Adama Jabłońskiego i oddał bardzo silny strzał głową w środek bramki.
Warto odnotować, że dla młodego zawodnika był to pierwszy mecz w pierwszej 11 w karierze, wystepował on na pozycji środkowego pomocnika.
Spotkanie mogło jednak zakończyć sie przegraną naszych zawodników gdyż wychodzący na czystą pozycję napastnik gospodarzy został faulowany przez Marcina Grygę za co został ukarany czerwoną kartką. W tej sytuacji Adam Mączka zdecydował się na wprowadzenie Bartosza Piasty na bramkę, miejsca na placu gry ustąpił mu Marek Sikora. Wprowadzony przed chwilą bramkarz wyboronił jedenstkę oraz w niesamiowity sposób dobitkę czym uratował nasz zespół przed stratą decydującej bramki.

W drugiej połowie na placu gry pojawili się rówież K. Strzelczyk, K. Toboła oraz G. Zdaniewicz.

15.05.2011
Zryw Wójcin : GLKS Biała 3:3 (1:1)

Autor - Tomasz Mamczak

W niedzielę 15.05.2011 o godz. 11:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Zrywem Wójcin a zespołem GLKS Biała.
W podstawowym składzie Zrywu wystąpili; Bartosz Piasta, Adam i Sebastian Jabłońscy, Szymon Czyż, Michał Zimoch, Jacek K., Grzegorz Zdaniewicz, Grzegorz Kmiecik, Jakub Sikora, Tomasz Pawlik oraz Michał Piasta.
Pierwszą bramkę spotkania zdobyli goście, w pierwszych dwudziestu minutach ich przewaga była bardzo widoczna, drużyna z Białej oddała kilka groźnych strzałów, dwa z nich trafiły nawet w poprzeczkę przy reszcie interweniował Bartosz Piasta. Do wyrównania doprowadził ładnym strzałem głową Grzegorz Kmiecik po dograniu mu z rzutu wolnego przez Jakuba Sikorę. Goście doprawdzili do stanu 1:2 jednak świetnym lobem nad bramkarzem popisał się Michał Piasta i było 2:2. Końcówka spotkania była bardzo emocjonująca, goście znów wyszli na prowadzenie jednak znów gola głową zdobył Grzegorz Kmiecik. W doliczonym czasie drugiej połowy Zryw mógł zgranąć 3 punkty jednak po rajdzie Jakuba Sikory prawą stroną boiska i dograniu do Sebastiana Jabłońskiego i strzale tego drugiego piłka zatańczyła na linii bramkowej jednak do siatki gości nie wpadła. Należy zauważyć wielokrotne, niesprawiedliwe decyzje sędziego w stosunku do Wójcińskiego zespołu - jedną z najbardziej kontrowersyjnych było nieuznanie bramki G. Kmiecika, sędzia zarzucił mu, że przy strzale oparł się on na obrońcy z Białej. Ostateczny wynik spotkania to 3:3

3.05.2011
Zryw Wójcin : KKS Kurów 2:5 (2:2)

We wtorek 3 maja odbyło się spotkanie pomiędzy Zrywem a KKSem Kurów.
Spotkanie było prowadzone w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych z powodu padającego deszczu, śniegu i przy bardzo niskiej temperaturze. Silny wiatr powodował czasem nieobliczalne zachowanie piłki.
Pierwszą bramkę Zryw stracił po niezdecydowaniu obrońców, goście doprowadzili niedługo potem do stanu 0-2. Zryw zdołał wyrównać po golu Michała Kuny i strzale z karnego, podyktowanym za zagraniu w polu karnym ręką zawodnika z Kurowa, Michał Zimoch. Jednak mimo remisu Zryw tracił kojene gole - ostateczny wynik spotkania to 2-5.

30.04.2011
Baszta Bolesławiec : Zryw Wójcin 2:2 (1:1)

Baszta Bolesławiec - LKS Zryw Wójcin
W sobotę 30 kwietnia odbyło się derbowe spotkanie pomiędzy Zrywem Wójcin a Basztą Bolesławiec.
Pierwszą bramkę zdobyli godpodarze, do wyrównania doprowadził w 5 min później Jacek K. Druga bramka dla gospodarzy padła praktycznie po takiej samej akcji jak przy pierwszym golu. Gdy wydawało się już, że spotkanie wygra nasz rywal "zza miedzy" świetnym strzałem głową w ostatniej minucie spotkania popisał się Grzegorz Kmiecik.
Ostateczny wynik to 2:2.

23.04.2011
LKS Zryw : Orzeł Galewice 2:2 (1:1)

Zryw zremisował 2:2 z Orłem Galewice.
Obie bramki zdobyte zostały po rzutach karnych. Pierwszą bramkę dającą szansę strzelił Michał Piasta, a drugą wyrównująca w doliczonym czasie gry do drugiej połowy strzelił Michał Zimoch.
Sobotni mecz rozegrany z Orłem Galewice, pokazał że są jeszcze jakieś szanse na pozostanie w A-klasie.

Dodatkową informacją jest to, że najprawdopodobniej mecz odbyty z Mokrskiem zostanie oddany walkowerem drużynie Zrywu, dzięki temu zdobędziemy kolejne trzy punkty.
Może się tak stać, ponieważ zawodnik Mokrska wystąpił z czerwoną kartką.

09.04.2011
LKS Osiek : Zryw Wójcin 3:1 (1:1)

W sobotnie popołudnie o godzinie 15 na bocznym boisku w Galewicach odbył się mecz pomiędzy Zrywem a LKS Osiek.
W wyjściowym składzie Wójcina pojawili się Bartosz Piasta, Adam Jabłoński, Szymon Czyż, Michał Zimoch, Jacek K., Grzegorz Kuna, Grzegorz Kmiecik, Jakub, Mateusz i Marek Sikora oraz Tomasz Pawlik.
Pierwszego gola dla Osieka zdobył z rzutu wolnego z około 20 metrów, występujący w halowej drużynie Zrywu Urbański. Na 1 : 1 wyrównał z wolnego Adam Jabłoński. Drugiego gola Zryw stracił po wrzutce w pole karne i nieporozumieniu obrońców, a gola ustalającego wynik spotkania zdobył z rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką w polu karnym Szymona Czyża również Urbański.
Ostateczny wynik spotkania to 3 : 1 dla LKS Osiek.

3.04.2011
Zryw Wójcin : Zawisza II Pajęczno 0:4 (0:1)

Autor - Tomasz Mamaczak

W niedzielę 3 kwietnia o godzinie 11 odbyło się spotkanie pomiędzy wójcińskim Zrywem a Zawiszą II Pajęczno.
W pierwszym składzie na murawę wybiegli: Bartosz Piasta, Adam i Sebastian Jabłońscy, Szymon Czyż, Michał Zimoch, Jacek K., Krzysztof Kożeniewski, Grzegorz Kuna, Grzegorz Kmiecik, Jakub Sikora oraz Michał Piasta.
Utrata pierwszej bramki ewidentnie spowodowała, że resztę spotkania zawodnicy z Wójcina "przeszli obok meczu", pozwalając zawodnikom Zawiszy II na swobodne kontrolowanie spotkania i zdobywanie kolejnych bramek.
W drugiej połowie na placu gry pojawili sie Kamil Mendel, Mateusz Sikora i Grzegorz Zdaniewicz jednak i te zmiany nie przynosiły obrotu obrazu spotaknia. Niestety jedyną zdobyczą naszych zawodników w tym spotkaniu były żółte kartki.
Ostateczny wynik spotkania to 0:4. Niedzielna przegrana to kolejny wielki krok w kierunku spadku do B-klasy, gdyż według tabeli zamieszczonej na 90minut.pl, Zryw Wójcin zamyka tabelę.
Miejmy nadzieje, że w przyszłych kilkunastu spotkaniach tej rundy wójciński Zryw zdobędzie wystarczającą liczbę punktów potrzebnych do utrzymania.

27.03.2011
Jaga Lututów : Zryw Wójcin 2:0 (1:0)

Autor - Mateusz

W niedzielę 27 marca o godzinie 14 odbyło się spotkanie Jaga Lututów - Zryw Wójcin.
W pierwszej jedenastce pojawili się: Bartosz Piasta, Jakub, Marek i Mateusz Sikora, Szymon Czyż, Adam i Sebastian Jabłońscy, Jacek K., Grzegorz Kmiecik, Krzysztof Kożeniewski, Tomasz Pawlik.
W drugiej połowie na placu gry pojawili się Kamil Toboła i Kamil Mendel.
Obie drużyny kończyły mecz w "10" ponieważ za niesportowe zachowanie czerwonymi kartkami zostali ukarani zawodnik Jagi, w zespole Zrywu - Szymon Czyż.
W spotkaniu tym, drużyny, mimo że zajmują skrajnie różne miejsca w tabeli zaprezentowały wyrównany poziom, można nawet stwierdzić, że pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Zrywu. Gospodarze wykorzystali jednak jeden błąd w ustawieniu wójcińskiej drużyny i strzelili gola. Zryw zdobył nawet bramkę po strzale Sebastiana Jabłońskiego, jednak sędzia dopatrzył się minimalnego spalonego i nie uznał gola. Dwie dogodne sytuacje miał również Mateusz Sikora, jednak młodemu zawodnikowi zabrakło zimnej krwi przy wykończeniu akcji. Drugiego gola Zryw stracił w samej końcówce spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy, jednak wynik spotkania nie odzwierciedla faktycznego przebiegu meczu.

20.03.2011
Zryw Wójcin : Wierzchlas 2:2 (1:0)

W niedzielne przedpołudnie o godzinie 11:05 rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Zrywem a LKS Wierzchlas.
W drużynie z Wójcina wystąpili w pierwszym składzie: Bartosz Piasta, Michał Piasta, Jakub i Marek Sikora, Sebastian i Adam Jabłońscy, Michał Zimoch, Grzegorz Kmiecik, Jacek K., Grzegorz Zdaniewicz oraz powracający do składu - Szymon Czyż.
W drugiej połowie na placu gry pojawili sią Grzegorz Kuna, Kamil Toboła oraz Kamil Mendel.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.
Bramki dla Wójcińskiego zespołu zdobyli strzałem na raty Grzegorz Zdaniewicz, oraz po brutalnym faulu podyktowanym w polu karnym na Michale Piaście - z karnego Michał Zimoch.
W poprzednim sezonie właśnie w meczu z LKS Wierzchlas wyeliminowany został przez faule z gry najlepszy nasz zawodnik jakim był Adam Mączka.
Reszta niech zostanie bez komentarza ...

6 - 10.03.2011
Sparingi LKS Zryw Wójcin

Wójciński klub, który w przyszłej rundzie walczyć będzie o utrzymanie w A-klasie odbył 2 mecze przygotowujące do sezonu.
Pierwsze spotkanie odbyło w niedzielę 6 marca w Polanowicach, gdzie Zryw zmierzył się z LZS Polanowice.
Po dość słabym spotakniu w wykonaniu Wójcina mecz zakończył sie porażką 1:6.
Honorową bramkę dla Zrywu zdobył po błędzie obrońców Jacek K.

Drugie spotkanie obyło się w czwartek 10 marca na boisku w Wójcinie.
Gra naszej drużyny była lepsza niż w niedzielnym spotkaniu, aczkolwiek widać że przed Zrywem dużo pracy i cięzkich treningów.
Czwartkowym sparingpartnerem był klub zza miedzy - Hetman Żdżary, który wystąpił w mocno odmłodzonym składzie.
Bramke otwierającą wynik spotkania z okolic szesnastego metra zdobył występujący na nietypowej dla siebie pozycji, etatowy bramkarz Zrywu Bartosz Piasta.
Ostatecznie spotkanie zakończyło sie wynikiem 2:1 dla zespołu z Wójcinia a bramkę dającą zwycięstwo po dalekim wyrzucie z autu Jakuba Sikory zdobył strzałem głową także Jacek K.
Druga część spotkania była rozgrywana przy sztucznym oświetleniu.
W obu przygotowawczych spotkaniach oprócz graczy występujących regularnie w barwach Zrywu Wójcin, wystąpili wracający po przerwie Kamil Mendel oraz Grzegorz Kuna.

Copyright © by Andrzej Głąb Wójcin 2009 - 2024.