Może go wystawić każdy, wystarczy nadesłać swoją opinię na adres podany w kontakcie.

Herb LKS Zryw - Wójcin

28.03.2014 dot. meczu z dnia 15.09.2013
LZS Łyskornia : Zryw Wójcin - 3:2 (2:1)
Autor: Tomasz Tomaszewski (Ice)

15 Września Zryw swoje kolejne spotkanie rozgrywał na boisku sportowym w Łyskorni. Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie ci którzy oglądali mecze miedzy tymi drużynami w poprzednich sezonach na pewno nie byli nimi rozczarowani bowiem były to spotkania pełne walki i zaciętości. I tym razem nie było inaczej. Od samego początku obie drużyny grały wyśmienicie tworząc sobie kilka ładnych sytuacji podbramkowych nie zdobywając jednak gola. Przełomowym momentem meczu jak się okazało była 35 min w której to jeden z naszych zawodników dostał czerwoną kartkę i został usunięty z boiska. Zawodnicy z Wójcina mimo tego iż grali w osłabieniu nie poddawali się i to oni jako pierwsi zdobyli gola i wyszli na prowadzenie. Bramkę na 0-1 w 43 min spotkania zachowując zimną krew w polu karnym strzelił Grzegorz Kmiecik. Po przerwie niestety w 52 min po szybkiej kontrze gospodarze wyrównali. Pięć minut później było już 2-1 dla zawodników Łyskorni po przeprowadzonej niemal identycznej akcji. Bramka na 3-1 zdobyta w 63 min budziła wiele kontrowersji bowiem przed uderzeniem piłki faulowany był bramkarz Zrywu jednak sędzia główny spotkania nie dopatrzył się przewinienia. Po szybko straconych 3 bramkach wydawało się że nasi chłopcy się poddadzą jednak nowego ducha walki w drużynę wniósł Grzegorz Kmiecik strzelając gola kontaktowego w 70 min. Mimo ogromnej walki do końca spotkania i kilku dogodnych sytuacjach nasi piłkarze nie zdołali doprowadzić do wyrównania i ostatecznie przegrali ten mecz 3-2.

Przebieg meczu:
35 min - czerwona kartka dla zawodnika Zrywu
(0-1) 43 min - gol Kmiecik Grzegorz
(1-1) 52 min - gol Łyskornia
(2-1) 57 min - gol Łyskornia
60 min - zmiana Ciężki Kamil za Węglewski Daniel
(3-1) 63 min - gol Łyskornia
70 min - zmiana Faryś Jakub za Strzelczyk Daniel
(3-2)70 min - gol Kmiecik Grzegorz asysta Adam Mączka

Sędzia główny:
Kowalewski H.

28.03.2014 dot. meczu z dnia 8.09.2013
KS Osiek : Zryw Wójcin - 0:2 (0:0)

W niedzielę 8.09.2013 drużyna z Wójcina zawitała do Osieka drużyny która była spadkowiczem z klasy okręgowej. Mimo iż nasi chłopcy nie byli faworytem tego spotkania nie przestraszyli się swojego przeciwnika i solidną grą, dobrym przygotowaniem taktycznym wygrali to spotkanie 0-2 i zdobyli kolejne cenne 3 punkty. Obie bramki dla Zrywu strzelił czołowy napastnik Adam Mączka.

Sikora Mateusz

47 min - gol Adam Mączka z rzutu karnego
60 min - zmiana Mateusz Sikora za Kuba łuczak
70 min - zmiana K. Jacek za Bartosz Świerczyński
80 min – gol Adam Mączka asysta Strzelczyk Daniel
81 min - zmiana Zuzek Paweł za Ciężki Kamil
90 min - zmiana Mateusz Leśnikowski za Strzelczyk Daniel

28.03.2014 dot. meczu z dnia 1.09.2013
LZS Ruda : Zryw Wójcin - 0:3 (0:2)

Kolejne spotkanie Zryw rozgrywał u siebie 1.09.2013 z drużyną Piast Ruda. Po porażce w wyjazdowym spotkaniu tydzień wcześniej nasi piłkarze chcieli za wszelką cenę zdobyć 3 punkty aby utrzymać się w czołówce tabeli. Mecz przebiegał zgodnie z założeniami naszych piłkarzy panowali oni na boisku wymieniali dużo podań między sobą no i oczywiście strzelali gole. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się młody zawodnik Zrywu Bartosz Świerczyński wykorzystując podanie Adama Mączki. Ten sam zawodnik podwyższył wynik spotkania tym razem wykorzystując dokładne zagranie Jakuba Sikory. Wynik spotkania na 3-0 ustalił Kamil Ciężki strzelając piękną bramkę przy której asystował strzelec dwóch pierwszych goli Bartosz Świerczyński. Po zakończonym meczu nasi piłkarze mogli dopisać sobie trzy punkty a my kibice mogliśmy być dumni ze wspaniałej gry naszego zespołu.

(3-0) 67 min-gol Ciężki Kamil asysta Bartosz Świerczyński
70 min-zmiana K. Jacek za Bartosz Świerczyński
70 min-zmiana Kuba Faryś za Strzelczyk Daniel
70 min-zmiana Zuzek Paweł za Adam Mączka
75 min-zmiana Kałmuk Rafał za Łuczak Jakub

28.03.2014 dot. meczu z dnia 24.08.2013
LZS Świątkowice : Zryw Wójcin - 3:2 (1:1)

24.08.2013 Zryw rozgrywał wyjazdowe spotkanie z drużyną ze Świątkowic. Mecz był bardzo zacięty pełen walki i ambicji o czym może świadczyć wynik końcowy. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze gospodarzy zdobywając bramkę. Po jednym z ataków naszych piłkarzy zamieszanie w polu karnym wykorzystał nasz najlepszy napastnik Adam Mączka i umieścił piłkę w siatce. Do przerwy mieliśmy wiec wynik 1-1. Druga połowa zaczęła się podobnie do pierwszej piłkarze ze Świątkowic po jednej z akcji wyszli ponownie na prowadzenie. Jednak już po kilku minutach tak jak w pierwszej połowie gracze z Wójcina wyrównali. Pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się nie kto inny jak Adam Mączka. Niestety mimo dobrej gry zespołowej naszych zawodników pod koniec spotkania gospodarzom został podyktowany wątpliwy rzut karny który wykorzystali i ustalili wynik spotkania na 3-2. Zryw poniósł pierwsza porażkę w tym sezonie ale nie załamuje się tym ponieważ to dopiero początek sezonu a walka o najwyższe cele wciąż trwa.

Zryw Wójcin : LZS Kadłub 3:0

18 sierpnia Zryw na własnym boisku podejmował gości z Kadłuba. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 dla gospodarzy. Bramki dla naszego zespołu strzelali kolejno Kuna Tomasz, Zuzek Paweł i Węglewski Daniel. Niestety goście wycofali swoją drużynę z rozgrywek klasy B, a naszym strzelcom zostały odebrane bramki, OZPN Sieradz anulował wszystkie spotkania drużyny z Kadłuba.

28.03.2014 dot. meczu z dnia 15.08.2013
LZS Krzyworzeka : Zryw Wójcin 0:2 (0:1)

Nowy sezon 2013-2014 drużyna Zrywu rozpoczęła spotkaniem wyjazdowym no boisku w Krzyworzece. Jako że ostatnie dwa spotkania między obiema drużynami przyniosły wiele emocji to kolejny pojedynek zapowiadał się bardzo interesująco. Od początku spotkania gra była bardzo wyrównana a sytuacji na zdobycie gola miały obie drużyny. W 43 minucie wynik spotkania otworzył pięknym strzałem zza linii pola karnego w samo okienko Tomasz Kuna zdobywając tym samym pierwszą bramkę w sezonie i wyprowadzając Zryw na jednobramkowe prowadzenie. W drugiej połowie powoli uwidaczniała się lekka przewaga naszych piłkarzy którzy swoją zaciętością doprowadzili do zdobycia w 88 minucie drugiej bramki która ustaliła wynik spotkania na 0-2. Zdobywca drugiego gola był najskuteczniejszy piłkarz poprzedniego sezonu Adam Mączka który już na początku potwierdził swoją wysoką formę. Krzyworzeka vs Zryw 0-2 i pierwsze trzy punkty na koncie naszych piłkarzy.

(0-2) 85 min - gol Adam Mączka
87 min - zmiana Zuzek Paweł za Adam Mączka