Może go wystawić każdy, wystarczy nadesłać swoją opinię na adres podany w kontakcie.

Herb LKS Zryw - Wójcin

30.06.2013
Sparta Mokrsko : Zryw Wójcin - 3:2 (2:1)
Autor: Tomasz Tomaszewski (Ice)

W ostatnim meczu rundy wiosennej Zryw rozgrywał spotkanie wyjazdowe ze Spartą Mokrsko. Był to mecz bardzo ważny dla gospodarzy ponieważ ewentualne zwycięstwo dawało im awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Nasi zawodnicy nie zamierzali jednak łatwo sprzedać skóry dzięki czemu spotkanie było bardzo ciekawe i emocjonujące. Już w 15 minucie po błędzie naszej obrony gospodarze wyszli na prowadzenie. W 30 minucie zawodnicy z Mokrska podwyższyli wynik na 2-0. Stracone dwie bramki pobudziły naszych chłopaków którzy po pięknej akcji w 42 minucie strzelili bramkę kontaktową. Do przerwy mieliśmy wynik 2-1. Po przerwie wzrosło tempo spotkania, widzieliśmy kilka pięknych sytuacji podbramkowych. W 70 minucie goście podwyższyli wynik na 3-1. Trzy minuty później po rzucie wolnym piłkę do siatki gospodarzy skierował Kamil Ciężki, jak się okazało ustalił on tym wynik spotkania które zakończyło się wynikiem 3-2. Dzięki zwycięstwu Sparta Mokrsko awansowała do klasy A, chwała jednak naszym zawodnikom bo to głównie dzięki ich bardzo dobrej postawie mogliśmy oglądać piękne zawody sportowe.

(2-1) 42 min - gol Adam Mączka asysta Łuczak Piotr
65 min zmiana Ciężki Kamil za Węglewski Daniel
(3-1) 70 min - gol dla Mokrska
(3-2) 73 min - gol Ciężki Kamil

23.06.2013
Zryw Wójcin : Świątkowice - 6:1 (2:0)

Przedostatnie spotkanie rundy wiosennej Zrywu odbyło się 23 czerwca na boisku sportowym w Wójcinie. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół Startu Świątkowice. Bardzo dobra gra naszego zespołu w tym spotkaniu została ukoronowana aż sześcioma trafieniami do bramki gości. Trzy bramki dla Zrywu zdobył nasz najlepszy strzelec Adam Mączka po jednym trafieniu dołożyli Dębski Tobiasz, Szklarecki Dominik i Daniel Węglewski. Drużyna ze Świątkowic zdołała odpowiedzieć tylko jednym trafieniem i spotkanie zakończyło się wynikiem 6-1.

(6-1 )68 min - gol Adam Mączka asysta Kuna Tomasz
72 min –zmiana Zuzek Paweł za Mączka Adam

16.06.2013
LZS Ożarów : Zryw Wójcin - 1:1 (1:0)

W niedzielę 16 czerwca kolejnym przeciwnikiem Zrywu był LZS Ożarów. Spotkanie w którym nasza drużyna wydawałoby się powinna zdobyć łatwe trzy punkty zakończyło się remisem 1-1.W 30 min spotkania po pięknie rozegranym rzucie wolnym i strzałem w okienko Dominika Szklareckiego nasi zawodnicy wyszli na prowadzenie. Kolejne minuty spotkania to ciągłe ataki na bramkę Ożarowa i kilkanaście zepsutych 100%-owych sytuacji. Jak mówi stare powiedzenie piłkarskie niewykorzystane sytuacje się muszą zemścić. W 60 min po jednej z nielicznych akcji gospodarzy sędzia podyktował rzut karny który doprowadził do wyrównania spotkania. Wynik meczu do końca nie uległ zmianie i zamiast 3 punktów które powinny zostać zdobyte nasza drużyna wywalczyła tylko 1.

14.06.2013
Zryw Wójcin : LZS Krzyworzeka - 0:2 (0:1)

14.06.2013 w piątek o godzinie 18.30. Zryw dogrywał końcówkę spotkania z LZS Krzyworzeka. 25 minut które pozostały do końca meczu przyniosło wiele emocji, na boisku mogliśmy zobaczyć wole walki i kilka pięknych sytuacji podbramkowych. W końcówce dogrywki a mianowicie w 80 min spotkania padła rozstrzygająca bramka lecz nie została ona strzelona przez naszych zawodników tylko przez graczy z Krzyworzeki którzy ustalili tym samym wynik spotkania na 0-2. Dziękujemy jednak naszym chłopakom którzy starali się do samego końca przechylić losy spotkania na swoją korzyść. Podziękowania składamy również na ręce kibiców którzy licznie przybyli aby dopingować naszych.

(0-1) 34 min-gol dla Krzyworzeki
55 min - zmiana Łuczak Piotr za Tomasz Kuna
60 min - zmiana Adam Mączka za K. Jacek
(0-2) 80 min - gol dla Krzyworzeki

9.06.2013
Baszta Bolesławiec : Zryw Wójcin - 3:2 (2:0)

Wielkimi derbami określony został mecz który został rozegrany 9.06.2013 w Bolesławcu między stołeczną Basztą i Zrywem Wójcin. Spotkanie było bardzo emocjonujące obfite w bramki, dramaturgię i oczywiście wspaniała grę. Baszta która celowała w awans do wyższej klasy rozgrywkowej nie mogła sobie pozwolić na stratę choćby jednego punktu. Spotkanie od początku było prowadzone w bardzo wysokim tempie. W 15 min padła pierwsza bramka dla gospodarzy której strzelcem był Łukasz Hanuszewicz. Ten sam zawodnik podwyższył wynik spotkania na 2-0 w 40 min. Po przerwie kolejną popisową akcją popisał się napastnik Baszty zdobywając w 56 min swojego trzeciego gola w tym meczu. Przegrywając 3-0 mogło by się wydawać że nasi piłkarze nie mają już nic do powiedzenia w tym meczu jednak po pięknej akcji i golu Adama Mączki w 63minw zawodników Zrywu tchnęło nowe życie. Zdobyty gol sprawił iż to nasi zawodnicy przejęli inicjatywę. Ciągłe napory na bramkę gospodarzy doprowadziły do strzelenia bramki kontaktowej na 3-2 w 70min. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła pięknym strzałem głową popisał się pomocnik Zrywu Kamil Ciężki. W ostatnich 20min spotkania brakowało nam po prostu trochę szczęścia kilka dogodnych sytuacji których nie udało się wykorzystać sprawiło że ostatecznie Zryw przegrał z Basztą 3-2.Mimo porażki było to bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszych piłkarzy.

Zryw Wójcin : LZS Pątnów 2:0 (2:0)

W niedzielę 2 czerwca w słoneczne popołudnie piłkarze Zrywu po raz kolejny wyszli na boisko podejmując u siebie przeciwników z Pątnowa. Jak się okazało po raz drugi w tym sezonie przeciwnicy przyjechali do Wójcina w niepełnym składzie. Nie podłamało to jednak gości którzy mimo iż grali w dziesiątkę, nie zamierzali sprzedać łatwo skóry. Od początku meczu gra była bardzo zacięta i wyrównana swoje okazje mieli zarówno goście jak i gospodarze. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 20 minuty, wtedy to pięknym podaniem obrońca Zrywu Jakub Sikora uruchomił napastnika Adama Mączkę a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił nie do obrony wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. Drugiego gola dla Wójcina, a jak się okazało później bramkę która ustaliła wynik spotkania strzelił w 38 min Dominik Szklarecki, była to jego debiutancka bramka w barwach Zrywu. Druga połowa mimo kilku okazji z obu stron nie przyniosła zmiany rezultatu i wynik spotkania nie uległ zmianie do końca meczu.

(2-0) 38min - gol Dominik Szklarecki
46 min. - zmiana Jakub Łuczak za Bartek Zuzek
46 min. - zmiana Kmiecik Grzegorz za Węglewski Daniel
55 min.- zmiana Dębski Tobiasz za K. Jacek
84 min. - zmiana Zuzek Paweł za Mączka Adam

Sędzia główny
Szychowski.

30.05.2013
Zryw Wójcin : LZS Krzyworzeka 0:1 (0:1)

Kolejny mecz "ZRYWU", który odbył się 30 maja na boisku sportowym w Wójcinie zapowiadał się bardzo interesująco bowiem przeciwnikiem miał być LZS Krzyworzeka, który w rundzie wiosennej radzi sobie bardzo dobrze. Od początku spotkania widzieliśmy dobrą grę obu drużyn, nie brakowało sytuacji pod obiema bramkami i gdyby nie zabrakło trochę szczęścia moglibyśmy oglądać piękne gole. W pierwszej połowie widzieliśmy jednak tylko jednego gola zdobytego strzałem z głowy w 34 minucie przez napastnika Krzyworzeki. Wszyscy z niecierpliwieniem czekali na drugą połowę, bowiem pierwsza dostarczyła wielu emocji. Niestety wielką niewiadomą w niedzielne popołudnie była pogoda. Po 15 minutach gry w drugiej połowie mocna ulewa która nadeszła nad Wójcin sprawiła iż spotkanie musiało zostać przerwane ponieważ warunki które panowały nie pozwalały dokończyć meczu. Tak więc mecz został przerwany w 65 minucie przy wyniku 0-1 dla Krzyworzeki. 25 minut spotkania które pozostało do końca komisja w OZPN Sieradz postanowiła, że zostanie rozegrane w piątek 14 czerwca o 18:30. Serdecznie wszystkich kibiców ZRYWU na nie zapraszamy i liczymy na doping który pomoże zawodnikom strzelić gola wyrównującego a może nawet zwycięskiego.

(0-1) 34 min. - gol dla Krzyworzeki
55 min. - zmiana Łuczak Piotr za Tomasz Kuna
60 min. – zmiana Adam Mączka za K. Jacek
65 min. mecz przerwany z powodu złej pogody