top_banner

Starsze wiadomości, rok 2020-19

str. 3


Charmonogram nadchodzących Świąt Wielkanocnych.
30.03.2020

 

 

W związku z trwajacą epidemią koronawirusa w Polsce i obostrzeniami z tym zwiazanymi ulega zmianie przebieg Świąt Wielkanocnych w naszej parafii.
Więcej można przeczytać w ogłoszeniach parafialnych.
Bezpośredni link do charmonogramu (plik PDF).


Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu
08.03.2020

  

 

 

W niedzielne popołudnie, 8 marca Stowarzyszenie Gospodyń świętowało Dzień Kobiet. W tym roku spotkanie miało miejsce w salce Centrum Kultury Wsi.
Zapraszam na fotorelację z Dnia Kobiet.


Spotkanie z książką.
26.02.2020

 

 


We wtorek 25 lutego w bibliotece w Wójcinie odbyło się spotkanie z dziećmi promujące czytelnictwo. Był też konkurs „Zaopiekuj się mną” i podsumowanie czytelnictwa za rok 2019.
Więcej w informatorze biblioteki.


Bal walentynkowy.
22.02.2020

    

 

 

Za nami kolejny Bal walentynkowy zorganizowany przez Stowarzyszenie Gospodyń "Wójcin nad Prosną". Tegoroczne hasło przewodnie brzmiało "M jak Miłośc". W sali Centrum Kultury Wsi wspólnie bawiło się 36 par.
Zapraszam do galerii walentynkowej.


Modernizacja ulicy Ladomierz
26.01.2020

 

 

Od jesieni trwa modernizacja drogi łączącej Andrzejów z Kolonią Bolesławiec-Chróścin. To długo wyczekiwana przez mieszkańców Ladomierza inwestycja drogowa, która zapewne zmieni na plus ich życie codzienne. Takie wydarzenia należy uwiecznić.
Zapraszam do galerii z postępu prac drogowych.


Zaproszenie Chóru "Lutnia".
20.01.2020

 

 

W związku ze zbiżającą się w tym roku rocznicą 100 lecia istnienia kościoła, Chór "Lutnia" zaprasza wszystkich chętnych w swoje szeregi. Spotkanie zapoznawcze odbędzie się w najbiższy wtorek 21 stycznia od godz. 19 na świetlicy obok biblioteki.
Czytaj więcej (plik PDF).


Halowy turniej piłkarski
12.01.2020

    

 

 

W sobotę, 11 stycznia w Dzietrzkowicach odbył się turniej piłki halowej o puchar Wójta Gminy Łubnice, w którym wzięły udział 4 drużyny. Turniej został rozegrany z inicjatywy sołtysów sołectwa Wójcin i Andrzejów. Mecze sędziował pan Paweł Szandała. Sportowa i zacięta rywalizacja przebiegała pod hasłem "W zdrowym ciele, zdrowy duch" i być może w przyszłości będzie miała charakter cykliczny. Na zakończenie rozgrywek puchary i podziękowania uczestnikom wręczył wójt Michał Pazek.
Zapraszam do galerii z turnieju piłkarskiego.


Zaproszenie na Bal Walentynkowy.
12.01.2020

 

 


Stowarzyszenie Gospodyń "Wójcin nad Prosną" zaprasza na tegoroczny Bal Walentynkowy, który odbędzie się 22 lutego (sobota) od godz. 19:00 w Centrum Kultury wsi Wójcin-Andrzejów. Zabawę muzyczną poprowadzi DJ Majster Party. Organizatorzy zapewniaja: smaczne jedzenie, wspaniałą atmosferę oraz konkursy i niespodzianki. Cena biletu 180 zł od pary.
Zapisy przyjmują panie: Aldona - tel. 606 913 338, Helena - tel. 661 335 353.
Dla przypomnienia galeria walentynkowa z 2019 r.


Spotkanie opłatkowe pszczelarzy.
12.01.2020

  

 

 

W piątek, 10 stycznia w gospodarstwie "Na Nowinach" miało miejsce spotkanie opłatkowe Koła Pszczelarzy. Pszczelarstwem zajmuje się dziś 17 osób spośród 3 okolicznych gmin. Na tegorocznym spotkaniu byli obecni także Wójt Gminy Bolesławiec - Dorota Makówka i Wójt Gminy Łubnice - Michał Pazek.
Zapraszam do galerii ze spotkania opłatkowego pszczelarzy.


Zaproszenie na turniej piłki halowej
08.01.2020

 

 

Z inicjatywy sołtysów Wójcina i Andrzejowa w najbliższą sobotę, 11 stycznia odbędzie się turniej piłki halowej pod hasłem "W zdrowym ciele zdrowy duch". Organizatorzy zapraszają więc wszystkich chętnych na halę sportową do Dzietrzkowic w sobotę od godz. 16:00. W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa oraz po plan rozgrywek proszę o kontakt telefoniczny lub osobisty bezpośrednio z sołtysami. Numery telefonów znajdziesz w > tym zestawieniu.


Galeria zimowa
30.12.2019

 

 

Rozpoczynamy galerię > zimową. Jak co roku, zapraszam do nadsyłania własnych zdjęć...


Galeria wigilijno-zimowa
25.12.2019

    

 

 

Trwają Święta Bożego Narodzenia, czas rozpocząć > galerię wigilijno-zimową.


Życzenia świąteczno-noworoczne
24.12.2019

 

 


Najlepsze życzenia świąteczne, ogromu prezentów pod choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery, a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku.


Życzenia od Stowarzyszenia Gospodyń
23.12.2019

 

 


W ten wyjątkowy czas pragniemy złożyć najlepsze życzenia wszystkim członkom naszego Stowarzyszenia oraz mieszkańcom Wójcina i Andrzejowa: wspaniałych Świat Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.
Zarząd Stowarzyszenia Gospodyń „Wójcin nad Prosną”.


Prace drogowe na Andrzejowie
13.12.2019

    

 

 

Trwają zaawansowane prace drogowe na Andrzejowie. Równocześnie powstaje chodnik wzdłuż drogi na Bolesławiec i modernizacja drogi łączącej Ladomierz z Kolonią Bolesławiec-Chróścin.
Stan prac zobaczycie w galerii jesiennej.


Zakończenie projektu, wizyta Mikołaja
07.12.2019

    

 

 

Zakończenie projektu zagospodarowania terenu wokół kompleksu "Różanki" nastąpiło w sobotnie popołudnie w budynkach CKW. Wydarzenie połączono z wizytą Mikołaja dla najmłodszych.
Zapraszam na relację z wydarzenia.


Bal sylwestrowy
05.12.2019

 

 

 

LKS „Zryw” zaprasza na zabawę sylwestrową do Centrum Kultury Wsi w Wójcinie. Cena biletu wstępu 280 zł od pary. Sylwestrową zabawę poprowadzą dwaj DJ - Officjalmusic i Martin. Zapisy przyjmuje Tomasz Pawlik pod numerem tel. 697 429 573.
Więcej informacji na plakacie (plik PDF).


Zaproszenie
04.12.2019

    

 

 

Członkowie Stowarzyszenia Gospodyń „Wójcin nad Prosną” zapraszają dzieci wraz z rodzicami i dziadkami na Różankę przy Centrum Kultury Wsi Wójcin–Andrzejów w sobotę, 7 grudnia na godzinę 14:00 na spotkanie podsumowujące projekt pn. „Spotkajmy się na Różance”. Spotkanie odwiedzi Mikołaj. Zobaczymy, co przyniesie ze sobą? Będzie również poczęstunek i atrakcje mikołajkowe.


Projekt "Spotkajmy się na Różance"
30.11.2019

  

 

 

„Spotkajmy się na Różance” to tytuł projektu, który obecnie realizuje Stowarzyszenie Gospodyń „Wójcin nad Prosną”. Dofinansowanie na ten cel uzyskaliśmy w konkursie grantowym p.n. Mikrogranty „Łódzkie na plus 2019” ogłoszonym przez Marszałka Województwa Łódzkiego i Centrum OPUS. Zakończenie projektu przewidziano na sobotę 7 grudnia, oczywiście przy „Różance”.
Czytaj więcej informacji (plik PDF).
Zdjęcia z przebiegu projektu w galerii Stowarzyszenia.


Odpust parafialny
24.11.2019

  

 

 

 

24 listopada odbył się coroczny odpust patronalny w naszej parafii. Mszę w intencji św. Katarzyny, patronki parafii poprowadził ks. Zbigniew Króczyński, porzedni proboszcz. Oprócz asysty druhów starażków z Goli i Wójcina w uroczystości udział wzięła także Orkiestra z Łubnic.
Zapraszam >> na fotorelację.


Copyright © by Andrzej Głąb Wójcin 2009 - 2021.
Strona wykorzystuje pliki cockies do monitorowania i obsługi więcej