top_banner

Niespodziewana wizyta

18.07.2010

„Odwiedziny – niespodzianka”
     18 lipca 2010 r. mieszkańców Wójcina, (a przynajmniej, pewną ich część) spotkała niespodzianka w postaci odwiedzin P. Marcina Wyrostka wraz z małżonką. Postać tą mieliśmy okazję poznać podczas relacji, ostatniej - II edycji znanego programu telewizyjnego pt. „Mam talent”, w którym to zajął  pierwsze miejsce.
            Członkinie KGW, przygotowujące uroczystość otwarcia nowej sali, miały niebywałą okazję zapoznania gościa z nowo powstałym obiektem. W zamian za to P. Marcin odwdzięczył się wszystkim zebranym, rozdając swoje autografy. Na zakończenie złożył wpisy pamiątkowe w księgach Koła Gospodyń i Straży Pożarnej. Swoimi odwiedzinami sprawił wiele radości wszystkim, którzy mieli okazję osobistego spotkania się z tym, jakże utalentowanym muzykiem.

Marcin Wyrostek jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, klasy akordeonu prof. Joachima Pichury. Swoją edukację artystyczną rozpoczął w 1988 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Jeleniej Górze. Obecnie jest wykładowcą w Akademii Muzycznej w Katowicach, wykładowcą w Kolegium Nauczycielskim w Bytomiu, nauczycielem gry na akordeonie w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gliwicach. Jest także członkiem Śląskiego Kwintetu Akordeonowego działającego przy Katedrze Akordeonu Akademii Muzycznej w Katowicach. (za Wikipedia .pl)

Zapraszamy częściej,  Panie Marcinie!

Po więcej informacji i zdjęć odsyłam na stronę prywatną: www.Marcin Wyrostek

Andre.


kliknij na zdjecie aby je powiekszyć
zdjecia nadesłała : Agnieszka Chmielewska

 

Kliknij żeby powiekszyć zdjęcie Kliknij żeby powiekszyć zdjęcie Kliknij żeby powiekszyć zdjęcie

 

Copyright © by Andrzej Głąb Wójcin 2009 - 2024.
Strona wykorzystuje pliki cockies do monitorowania i obsługi więcej