top_banner

Wybory Samorządowe 2014

16 Listopada 2014 r.

 

 


Wyniki dla okręgu wyborczego nr. 1-4 tj. Wójcin /Andrzejów :

uprawnionych do głosowania = 967
głosujących = 472
Wójcin frekwencja = 48,81 %

Łubnice frekwencja = 56,46 %
Dzietrzkowice frekwencja = 53,96 %
Średnia frekwencja gminy = 53,07 %


Wyniki wyborów na
Wójta Gminy Łubnice
: (2 kandydatów)
Ciosek Henryk = 220 głosów (mandat wójta gminy) (1027 gmina = 60,59 %)
Grzesiak Marek = 232 = (668 gmina = 39,41 %)


Wyniki wyborów do
Rady Gminy Łubnice: (7 kandydatów, 4 mandaty)

Okręg wyborczy nr 1:
Jagieła Sebastian = 56 = mandat radnego
Zimoch Łukasz = 51


Okręg wyborczy nr 2:
Szczukiecki Zenon = 59 = mandat radnego
Zimoch Michał = 54


Okręg wyborczy nr 3:
Pawlik Tomasz = 60 = mandat radnego
Piekielny Stanisław = 55


Okręg wyborczy nr 4:
Piasta Michał = mandat radnego bez głosowania


Pozostali radni z okręgów wyborczych nr 5 -15:
5. Machynia Grzegorz (27 gł.)
6. Woźny Piotr (58)
7. Trzeciak Krzysztof (59)
8. Nowak Adam (67)
9. Kędzia Andrzej (56)
10. Szymanek Mariusz (71)
11. Zysiek Adam (65)
12. Musiałek Jan (88)
13. Hyłka Piotr (bez. gł.)
14. Baniak Marian (70)
15. Faryś Piotr (72)


Głosowanie do Rady Powiatu Wieruszowskiego
(tylko nazwiska głosowanych kandydatów)


Szymanek Andrzej - 33 głosy   (98 głosów gmina)   (373 powiat) = mandat radnego
Starek Ryszard - 11   (390 powiat) = mandat radnego
Brząkała Bożena - 5   (200 powiat)
Pazek Michał - 21   (231 powiat)
Olek Mariola - 2   (43 powiat)
Chmielewski Stanisław - 5   (55 powiat)
Mielczarek Zbigniew - 190   (354 gmina)   (399 powiat) = mandat radnego
Zawada Piotr - 0     (219 powiat)
Razem klub PSL (Zgoda) = 267 głosów

Lis Marek - 4     (38 gmina) (131 powiat)
Siedlecka Mariola - 1     (6 gmina) (51 powiat)
Śmiałek Adam - 30     (39 gmina) (69 powiat)
Sadowa Jadwiga - 5     (5 gmina) (12 powiat)
Polaszczyk Anna - 5     (7 gmina) (7 powiat)
Małyska Zbigniew - 3     (4 gmina) (50 powiat)
Razem klub SLD = 48 głosów

Pilarski Bohdan - 7     (26 gmina) (134 powiat)
Janik Ewa - 1     (5 gmina) (134 powiat)
Howis Maciej - 2     (7 gmina) (106 powiat)
Zawieja Cecylia - 6     (23 gmina) (46 powiat)
Dratwa Andrzej - 19   (51 gmina)  (240 powiat) = mandat radnego
Pichlak Aneta - 2     (11 gmina) (53 powiat)
Siedlecka Aneta - 3   (30 gmina)   (147 powiat) = mandat radnego
Nawrot Sylwester - 5     (16 gmina) (64 powiat)
Razem klub PiS = 45 głosów

Głowacka Beata - 3   (70 powiat)
Kuliga Kmiecik-Iwona - 2    (87 powiat)
Faryś Grzegorz - 2    (73 powiat)
Markiewicz Roman - 5   (41 powiat)
Razem klub PO = 12 głosów


Głosowanie do Sejmiku wojewódzkiego
(tylko nazwiska głosowanych kandydatów)

Czernecka Krystyna (Samoobrona) - 148     (433 gmina)
Kania Krzysztof (Samoobrona) - 1
Razem klub Samoobrona - 149

Nawrocka Elżbieta (PSL) - 65  (445 gmina) (8.498 woj.) = manadat radnej
Stasiak Wiesław (PSL) - 16   (44 gmina) (11.818 woj.) = mandat radnego
Chowis Andrzej (PSL) -3   (8.743 woj.) = mandat radnego
Kapica Marek (PSL) - 1
Nowak Adam (PSL) - 2
Staniecka Sylwia (PSL) - 1
Twardowska Ewa (PSL) - 1
Jaskólski Wiesław (PSL) -1
Ryś Agnieszka (PSL) -1
Zięba-Gzik Jolanta (PSL) - 1
Razem klub PSL - 92

Kazimierska-Małyska Iwona (SLD) - 27
Kowalczyk Dominika (SLD) -1
Stasiak Stanisław (SLD) - 2
Pichlak Andrzej (SLD) - 1
Michalska-Szmytke Joanna(SLD) - 1
Razem klub SLD - 32

Stępień Witold (PO) - 3
Szkopińska Iwona (PO) - 15
Szymańska Jolanta (PO) - 1
Razem klub PO - 19

Adamczyk Piotr (PiS) - 10   (12.750 woj.) = mandat radnego
Kaźimierczak Wieńczysław (PiS) - 1
Krzak Michał (PiS) - 2
Nowak Krzysztof (PiS) - 1
Gogolewski Jacek (PiS) - 1
Krupa Elżbieta (PiS) - 1
Grabicka Krystyna (PiS) - 1
Razem klub PiS - 17

Utecht Waldemar (Nowa Prawica) - 2
Paluszczak Sylwester (Nowa Prawica) - 1
Jaśińska Katarzyna (Nowa Prawica) - 2
Razem klub Nowa Prawica - Janusza Korwin Mikke - 5

Wiśniewski Szymon (Ruch Narodowy) - 5
Razem klub Ruch Narodowy - 5

Soberka Adrian (Demokracja Bezpośrednia) - 1
Urbańska Dorota (Demokracja Bezpośrednia) - 2
Razem klub Demokracja Bezpośrednia - 3

Stolarczyk Sylwia (Marek Wojtera) - 1
Razem klub Rolnika Marka Wojtery - 1



Dokładny spis wszystkich kandydatów na listach do głosowania dla Wójcina i Andrzejowa wg danych PKW,
a dokładne wyniki dla całej gm. Łubnice czytaj tu.


Wszystkie wyniki głosowania dla woj. łódzkiego wg oficjalnych danych PKW.


Copyright © by Andrzej Głąb Wójcin 2009 - 2018.
Strona wykorzystuje pliki cockies do monitorowania i obsługi więcej