Może go wystawić każdy, wystarczy nadesłać swoją opinię na adres podany w kontakcie.

Herb LKS Zryw - Wójcin

28.03.2014 dot. meczu z dnia 3.11.2013
Zryw Wójcin : LZS Ożarów - 6:1 (4:1)
Autor: Tomasz Tomaszewski (Ice)

W ostatnim meczu rundy jesiennej Zryw podejmował na własnym boisku drużynę z Ożarowa. Od samego początku mogliśmy oglądać wspaniałe widowisko. Już w 6 min po kapitalnym strzale z rzutu wolnego w samo okienko bramki Adam Mączka wyprowadził Zryw na prowadzenie. Zaledwie 4 min później ten sam zawodnik po szybkiej kontrze podwyższył wynik spotkania na 2-0. W 28 min było już 3-0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego swojego pierwszego gola pięknym strzałem głową zdobył Daniel Węglewski. W 34 min Daniel strzelił swojego drugiego gola podwyższając wynik na 4-0. Ta bramka pokazała jak powinien zachować się napastnik w polu karnym bowiem ze stoickim spokojem po minięciu dwóch obrońców Daniel posłał piłkę do siatki obok bezradnego bramkarza. W 45 minucie po rzucie wolnym goście strzelili bramkę na 4-1. W drugiej połowie nasi piłkarze od razu zerwali się do ataków i 47 min mogliśmy oglądać tego efekty. Po szybkiej akcji i mocnym uderzeniem zza pola karnego na 5-1 wynik spotkania podwyższył Kamil Ciężki. W 50 min po zagraniu ręką w polu karnym a mianowicie wybiciu piłki zmierzającej do bramki ręką sędzia usunął zawodnika z Ożarowa z boiska i podyktował rzut karny dla Wójcina. Pewnym strzałem jedenastkę na gola zamienił Sikora Jakub podwyższając wynik na 6-1. W 70 minucie nastąpiły 3 zmiany w drużynie Zrywu. Wynik spotkania do końca nie uległ zmianie a nasi piłkarze mogli się cieszyć z okazałego zwycięstwa.

(3-0) 28 min - gol Daniel Węglewski asysta Strzelczyk daniel
30 min - zmiana K. Jacek za Kuna Tomasz
(4-0) 34 min - gol Daniel Węglewski
(4-1) 45 min - gol dla Ożarowa
(5-1) 47 min - gol Ciężki Kamil asysta Strzelczyk Daniel
(6-1) 51 min - gol Sikora Jakub z rzutu karnego
70 min - zmiana Kuna Grzegorz za Ciężki Kamil
70 min - zmiana Faryś Jakub za Łuczak Jakub
70 min -zmiana Zuzek Paweł za Strzelczyk Daniel

28.03.2014 dot. meczu z dnia 27.10.2013
LKS Żdżary : Zryw Wójcin - 2:2 (0:2)

27.10 w niedzielę o godzinie 14.00 Zryw zawitał do Żdżar aby rozegrać swoje przedostatnie spotkanie w rundzie jesiennej z miejscowym Hetmanem. Wielkie derby jak określano to spotkanie przyniosły wiele emocji. Od początku spotkania mogliśmy oglądać twardą i zaciętą grę obu drużyn. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze strzelając bramkę w 20 min. Na odpowiedź Zrywu nie musieliśmy długo czekać bo już 5 min później pięknym strzałem z obrotu popisał się niezawodny w ostatnim czasie Strzelczyk Daniel. W 35 min na prowadzenie piłkarzy z Wójcina wyprowadził Adam Mączka. Po faulu przed polem karnym został podyktowany rzut wolny do którego wykonania podszedł napastnik Wójcina i przepięknym strzałem w samo okienko umieścił piłkę w siatce. W ostatnich minutach pierwszej połowy spotkania powinien być podyktowany rzut karny dla Zrywu ponieważ bramkarz gospodarzy ewidentnie faulował Daniela Węglewskiego jednak sędzia nie zareagował. W drugiej połowie czerwoną kartkę otrzymał zawodnik Hetmana który wywrócił zawodnika Zrywu a następnie zaczął kopać leżącego. Grając w 10 gospodarze nie ustępowali jednak naszym zawodnikom, stwarzali sobie wiele sytuacji i doprowadzili do remisu strzelając bramkę w 87 min. W samej końcówce spotkanie mógł rozstrzygnąć Paweł Zuzek jednak piłka po jego strzale uderzyła w poprzeczkę i spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Zryw Wójcin : LZS Komorniki - 6:0

W kolejnym spotkaniu które odbyło się 20.10.2013 Zryw podejmował u siebie drużynę z Komornik. Była to jedna ze słabszych drużyn w naszej grupie co potwierdziło się na boisku. Na dodatek goście przyjechali na mecz w niepełnym składzie a po kontuzjach dwóch zawodników sędzia zakończył spotkanie przed czasem ponieważ nie było odpowiedniej liczby zawodników w drużynie gości aby dalej prowadzić zawody. Mecz zakończył się w 30 minucie spotkania z wynikiem 6-0 dla naszej drużyny

(1-0) 4 min - gol Adam Mączka asysta Rafał Kałmuk
(2-0) 7 min - gol Węglewski Daniel asysta Adam Mączka
(3-0) 12 min - gol Kuna Grzegorz
(4-0) 14 min - gol Węglewski Daniel asysta Adam Mączka
(5-0) 21 min - gol Adam Mączka
(6-0) 27 min - gol Węglewski Daniel
30 min - zakończenie spotkania (brak wystarczającej ilości zawodników do gry w drużynie gości)

28.03.2014 dot. meczu z dnia 13.10.2013
LZS Młynisko : Zryw Wójcin 1:4 (1:1)

Wyjazdowy mecz z Młyniskiem który odbył się 13.10.2013 to kolejny popis umiejętności naszych piłkarzy którzy po dwóch wygranych z rzędu mogli na swoje konto dopisać kolejne 3 punkty wygrywając z gospodarzami 1-4. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się ostatnio niezawodny Daniel Strzelczyk który w ostatnich 4 spotkaniach zdobył 7 bramek. Gole na swoje konto dopisali również Kuna Tomasz, Adam Mączka i Bartosz Świerczyński. Gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko jedną bramką. Zryw wygrywa kolejne spotkanie i miejmy nadzieje że dobra passa zostanie podtrzymana w kolejnych spotkaniach.

(1-4) 72 min gol Świerczyński Bartosz asysta Adam Mączka
80 min zmiana - Kałmuk Rafał za Kuna Tomasz
80 min zmiana - Faryś Jakub za Kuna Grzegorz
80 min zmiana - Ciężki Kamil za Węglewski Daniel
85 min zmiana - Zuzek Paweł za Adam Mączka

28.03.2014 dot. meczu z dnia 6.10.2013
Zryw Wójcin : LZS Pątnów 8:3 (4:2)

6.10.2013 na boisku sportowym w Wójcinie Zryw podejmował kolejnego rywala. Po wygranej na wyjeździe z drużyną LZS Staw 0-5 kolejnym rywalem naszych piłkarzy byli zawodnicy z Pątnowa. Od początku spotkania Zryw ruszył do ataku tworząc sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych jednak brakowało wykończenia akcji i jak mówi stare powiedzenie piłkarskie niewykorzystane sytuacje musiały się zemścić. Po szybkich dwóch kontrach zawodnicy gości wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Stracone gole podziałały jednak jeszcze bardziej motywująco na naszych zawodników którzy od 23 minuty spotkania grali po prostu jak z nut. To właśnie w 23 min spotkania Daniel Węglewski strzelił pierwszego gola dla Wójcina i rozwiązał worek z bramkami. W 30 min był już remis a bramkę wyrównującą strzelił Daniel Strzelczyk. W 40 minucie po pięknej akcji Zryw już prowadził 3-2 a gola dla naszego zespołu zdobył Bartosz Świerczyński. Zaledwie 3 min później było już 4-2 gola zdobył Daniel Węglewski wykorzystując podanie Adama Mączki. Druga połowa rozpoczęła się mocnym akcentem bo już w 47 minucie Daniel Strzelczyk strzelił swojego drugiego gola w spotkaniu podwyższając wynik na 5-2. Po błędzie naszej obrony goście zdobyli swoją 3 bramkę w 64 minucie jednak już w 70 min to nasz zespół zdobył kolejną bramkę a jej autorem był Kamil Ciężki. 75 min to kolejna bramka dla Zrywu i hat-trick Daniela Strzelczyka. Zaledwie 1 minutę później gola zdobył Adam Mączka ustalając wynik spotkania na 8-3. Cieszymy się z wysokiej wygranej naszych zawodników i mamy nadzieją że będziemy mogli oglądać więcej takich emocjonujących spotkań.

(5-2) 47 min - gol Strzelczyk Daniel asysta Adam Mączka
60 min - zmiana Kałmuk Rafał za Kuna Tomasz
(5-3) 64 min - gol dla Pątnowa
(6-3) 70 min - gol Kamil Ciężki asysta Adam Mączka
(7-3) 75 min - gol Strzelczyk Daniel
(8-3) 76 min - gol Adam Mączka
80 min - zmiana Łuczak Piotr za Adam Mączka
80 min - zmiana Zuzek Paweł za Strzelczyk Daniel

28.03.2014 dot. meczu z dnia 29.09.2013
LZS Staw : Zryw Wójcin 0:5

29 września Zryw rozgrywał wyjazdowe spotkanie. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna LZS Staw. Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla naszych zawodników bo już w 3 minucie prowadziliśmy 0-1 po bramce z głowy Daniela Węglewskiego. W 25 minucie strach ogarnął wszystkich kibicujących naszemu zespołowi bowiem dwóch zawodników Zrywu zderzyło się głowami doznało urazu po którym musieli zejść z boiska. W 43 minucie na dwa do zera podwyższył Strzelczyk Daniel który wykorzystał podanie Adama Mączki. W drugiej połowie nasi gracze nie zwalniali tempa swoje bramki strzelili Ciężki Kamil i dwie kolejne Strzelczyk Daniel. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną Zrywu 0-5.

Kuna Tomasz
Faryś Jakub

Rezerwowi:
Mączka Adam
Zuzek Paweł

(0-1) 3 min - gol Węglewski Daniel asysta Strzelczyk Daniel
30 min - zmiana Adam Mączka za Węglewski Daniel
30 min - zmiana Mateusz Sikora za Faryś Jakub
(0-2) 43 min - gol Strzelczyk Daniel asysta Adam Mączka
(0-3) 75 min - gol Ciężki Kamil asysta Strzelczyk Daniel
(0-4) 79 min - gol Strzelczyk Daniel asysta Sikora Mateusz
(0-5) 85 min - gol Strzelczyk Daniel

28.03.2014 dot. meczu z dnia 22.09.2013
Zryw Wójcin : LKS Galewice 1:3 (0:2)

W siódmej kolejce spotkań nasi zawodnicy podejmowali na własnym boisku dotychczasowego lidera rozgrywek którym byli piłkarze Orła Galewice. Spotkanie rozpoczęło się mocnym akcentem bo już w 8 minucie goście wyszli na prowadzenie. Zamieszanie w polu karnym naszego zespołu wykorzystał napastnik Orła i umieścił piłkę w bramce. Kolejna bramka padła na sam koniec pierwszej połowy jednak ku naszemu nieszczęściu zdobyli ją piłkarze z Galewic podwyższając tym samym wynik spotkania na 0-2.Druga połowa zaczęła się szybko zdobytą bramką przez nasz zespół. W 49 minucie piękną akcją prawą stroną boiska popisał się Jacek Kik, podał do niepilnowanego w polu karnym Daniela Strzelczyka który nie miał problemu z umieszczeniem piłki w bramce. Po zdobytym golu przez naszych zawodników gra się wyrównała. Niestety w 80 min goście zdołali przeprowadzić szybką kontrę po której strzelili kolejną bramkę i ustalili wynik spotkania na 1-3.

(1-2) 49 min gol Strzelczyk Daniel asysta K. Jacek
60 min - zmiana Bartosz Świerczyński za Kik Jacek
80 min - gol Galewice

Copyright © by Andrzej Głąb Wójcin 2009 - 2024.